Oddajemy do dyspozycji naszych klientów pokaźną flotę samochodową. W zależności od gabarytu przesyłki możemy zrealizować transport międzynarodowy przy użyciu tradycyjnego samochodu dostawczego lub ciężarówki. Korzystamy z nowoczesnej floty, która umożliwia szybkie i bezkolizyjne dostarczenie towaru.

Dokąd jeździmy?

Transport międzynarodowy realizujemy do wielu państw, nie tylko tych leżących w pobliżu Polski. U nas zamówisz transport m.in. do: Niemiec, Belgii, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Norwegii, Czech, Francji, Włoch, Kanady, USA, Australii, czyli nie tylko do państw znajdujących się w Unii Europejskiej. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która realizuje transport międzynarodowy do tak wielu państw.

Nasze usługi świadczymy zarówno tym osobom, które chcą przewieźć niewiele rzeczy o małych gabarytach, jak osobom zainteresowanym przewiezieniem ładunku cało pojazdowego. Podejmujemy się również realizacji stałych zleceń biznesowych.
Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z naszą firmą, to zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy pomogą Ci znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie, które będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Wspólnie dobierzemy najlepszą ofertę cenową.
Przewozimy różnego rodzaju towary, również te, które się szybko psują. Posiadamy odpowiednie zabezpieczenia, dzięki czemu towar zostaje dostarczony w stanie nienaruszonym, bez najmniejszych usterek.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Mamy niezbędne uprawnienia i certyfikaty. Gwarantowana jest również przez nas wykwalifikowana kadra i nowoczesna flota samochodowa. To wszystko sprawią, że Transik jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych firm do transportu między państwami. Mamy nadzieję, że również Państwo zasilą nasze szerokie grono zadowolonych klientów. Zachęcamy do kontaktu i nawiązania współpracy!

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia! Dostosujemy termin wykonania usługi do Państwa indywidualnych potrzeb.