Przeprowadzki międzynarodowe to nasz chleb powszedni!

Drogi kliencie, jeżeli szukasz firmy, której chcesz zlecić przeprowadzki międzynarodowe, to dobrze trafiłeś. Transik to Firma, która posiada niezbędne i wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przeprowadzki międzynarodowe są skomplikowanym procesem, który trudno zrealizować na własną rękę. Właśnie z tego powodu powstała nasza firma - aby ułatwić Państwu przeprowadzkę.
W obecnych czasach można zaobserwować rosnący popyt na tego typu usługi. Nic w tym dziwnego, w końcu wielu Polaków wyjeżdża za granicę w celu znalezienia lepszej pracy. Wyjazd za pracą sam w sobie jest stresujący, a zorganizowanie wszystkich kwestii z tym związanych jest bardzo czasochłonne. Rozumiemy to i mamy nadzieję, że przynajmniej w kwestii przewiezienia rzeczy będziemy mogli naszych klientów wyręczyć.

Przeprowadzki międzynarodowe - kompleksowa pomoc

Nasza firma świadczy usługi dostosowane do potrzeb i wymagań klienta.
Jeżeli chcesz przewieźć towar z państwa do państwa, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeżeli chcesz przewieźć towar, którego nie będziesz musiał załadowywać ani rozładowywać, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. A może chcesz nie myśleć o niczym, czyli przewieźć towar, zlecić załadunek i rozładunek oraz pakowanie? Tym bardziej jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Nasi pracownicy dokładnie spakują Twój dobytek tak, aby podczas transportu nie uległ zniszczeniu. Posiadamy odpowiednie materiały pakunkowe, Jeżeli szukasz firmy przeprowadzkowej, która przewiezie Twój dobytek

Usługi niestandardowe

Świadczymy usługę transportu rzeczy o niestandardowych gabarytach, których dostarczenie firmą kurierską jest bardzo drogie. Jeżeli potrzebujesz, abyśmy odebrali rzeczy z kilku miejsc (nawet w oddalonych od siebie miastach) i przewieźli je do jednego puku docelowego za granicą, to również możesz na nas liczyć. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Masz jakiekolwiek pytania tudzież wątpliwości? Zachęcamy do kontaktu!